Als gevolg van het samenvoegen van BRAVO en LV-BGT tot één nieuwe BGT voorziening, dienen de drie huidige verwerkingsverslagen (Downloadverslag, Verwerkingsverslag BRAVO en Verwerkingsverslag LV-BGT), samengevoegd te worden tot één nieuw verwerkingsverslag. Hiervoor is een nieuw concept-verslag gemaakt. Omdat dit mogelijk impact kan hebben op gebruikte software of functionaliteit bij bronhouders, willen we u in deze consultatie het nieuwe verwerkingsverslag laten zien en kunt u reageren als deze wijziging ongewenste impact heeft op uw software of functionaliteit.

Toelichting Verwerkingsverslag

  • De starttijd is de tijd dat de Gebruiker het ophaalverzoek opstuurt naar de LV-BGT dan wel de Aanlevering handmatig aanbiedt aan het BGT-Portaal.
  • De eindtijd is het moment dat de LV-BGT de status van de verwerking beschikbaar stelt.
  • In het Overzicht aantal kennisgevingen wordt het aantal nieuwe, gemuteerde en vervallen objecten per Objecttype getoond.
  • De naamgeving van het verwerkingsverslag is gelijk aan de naamgeving van het verwerkingsverslag wat op dit moment verstuurd wordt vanuit de LV-BGT.

Mocht u opmerkingen hebben, dan kunt u deze voor 4 november mailen aan secretariaat@svb-bgt.nl.