Scenario synchronisatie BRAVO en LV-BGT succesvol toegepast 

13 feb 2023

Bericht van het Kadaster

Vorige maand is aangegeven dat er een scenario is ontwikkeld voor het synchroon krijgen van BRAVO met de LV-BGT. Dit scenario is inmiddels met succes toegepast op een 4-tal leveringen van BGT softwareleverancier CADAC. Aan het herstel van de overige aanleveringen wordt op dit moment, i.o.m. de BGT Softwareleveranciers en betrokken bronhouders gewerkt.

Met de BGT softwareleveranciers GISkit (6-tal aanleveringen) en Vicrea (11-tal aanleveringen) zijn inmiddels afspraken gemaakt. Deze aanleveringen zullen in februari in productie hersteld worden, waarna de inconsistentie tussen de LV-BGT en BRAVO voor deze aanleveringen is opgelost. Voor de overige aanleveringen van Sweco (2-tal aanleveringen), Esri (15-tal aanleveringen), People Group (2-tal aanleveringen) en HarwarIT (2-tal aanleveringen), worden binnenkort afspraken gemaakt. Wanneer het herstel is afgerond, worden de betrokken bronhouders en abonnees geïnformeerd.