Ontwikkelingen terugmeldsysteem (TMS) en uitfasering mutatiemeldsysteem (MMS)

26 aug 2021

Eind dit jaar zal het mutatiemeldsysteem (MMS) uitgefaseerd worden. Bronhouders kunnen vanaf dan een nieuwe applicatie via Mijn Kadaster gebruiken om terugmeldingen te beheren.
Deze applicatie wordt ook gebruikt door bronhouders van de BAG en BRT.
De applicatie biedt echter niet alle functionaliteit voor het huidige MMS. Daarom wordt er ook een API ontwikkelt waarmee bronhouders het beheer van terugmeldingen in eigen applicaties kunnen integreren. Tijdens de afgelopen DiS Online sessie zijn in de tweede helft meer technische details bekend gemaakt over deze API. Je kan de presentatie of de hele sessie hier terugkijken: https://www.geobasisregistraties.nl/basisregistraties/documenten/publicatie/2021/08/24/dis-online-bgt-ketendemo.
Rond het begin van het vierde kwartaal zal er ook een externe testomgeving beschikbaar worden gesteld om de API uit te proberen. Ben je geïnteresseerd om hieraan mee te doen en meer technische informatie te ontvangen over deze API? Stuur dan een mailtje naar terugmeldingapi@kadaster.nl.