Inconsistentie BRAVO en LV-BGT (UPDATE)

13 mrt 2023

Inconsistentie BRAVO en LV-BGT (UPDATE)

Bericht van het Kadaster

In de vorige BGT-nieuwsbrief van 16-2-2023 is aangegeven dat er meerdere afspraken met Kadaster en softwareleveranciers ingepland werden.

Inmiddels is aan alle betrokken softwareleveranciers een toelichting gegeven op de voorgenomen herstelacties. Vervolgens is er een herstelsessie ingepland per softwareleverancier waarin Kadaster samen met de softwareleverancier de herstelbestanden in productie registreren, zodat de inconsistentie opgelost wordt. Voor 6 softwareleveranciers (Cadac Group, GISkit, Vicrea, The People Group, HawarIT en Sweco) zijn inmiddels 27 aanleveringen met succes teruggedraaid. Abonnees met een abonnement die deze aanleveringen raken, zijn direct na de herstelactie door het Kadaster geïnformeerd.

De laatste herstelsessie met Esri (15 aanleveringen) is op 16 maart ingepland. De verwachting is dat daarna alles afgerond is.