GebruikersExperience nieuw BGT portaal

29 sep 2021

In 2022 wordt het huidige BRAVO en LV uitgefaseerd en gaan we als bronhouders rechtstreeks mutaties in een nieuwe BGT-LV-omgeving doen. Hiervoor wordt een nieuw Portaal bij Kadaster gebouwd waarin de nog voor de beheerfase relevante functionaliteit van het BRAVO portaal een plaats gaat krijgen.
In Q4 van 2021 wordt ondersteuning vanuit bronhouders gezocht voor het beoordelen van een concept ontwerp voor dit nieuwe Portaal, in de vorm van een klikbare demo. Hiervoor worden zo’n 6 gebruikers gezocht die in een online sessie (1-2 uur) de nieuwe concept schermen doorlopen. Doel hiervan is te kijken of de schermen logisch en handig zijn voor de eindgebruiker. Naast de online sessie is het mogelijk dat er nog een online enquête uitgevoerd wordt voor specifieke vragen over gebruik van het portaal (max. 15 minuten)
Welke BRAVO gebruikers willen ons hiermee helpen? Graag ontvangen we zsm jullie aanmelding via het secretariaat