Enquête BRAVO portaal

09 dec 2021

Bericht van Kadaster

Zoals u ongetwijfeld weet wordt het BRAVO-portaal vervangen en overgenomen door het Kadaster.

Het Kadaster vraagt zich af of zij bij het overnemen van het portaal nog zaken kan veranderen om het gebruik voor u nog eenvoudiger te maken. Het gaat dus niet om nieuwe functionaliteiten, maar om het gebruiksgemak van het portaal. En aan wie kunnen we onze vragen beter voorleggen dan aan de gebruikers van het portaal, zoals u!

Wilt u ons helpen door een aantal vragen te beantwoorden over uw gebruik en uw ideeën over het portaal? Het invullen van de vragenlijst kost ongeveer 5 minuten. De vragenlijst staat tot eind december open.

https://q.crowdtech.com/-OTJg-MXpEeftmH0JnpRJg

Mocht u inhoudelijke vragen hebben over het nieuwe BGT-portaal dan kunt u hiervoor terecht bij René Koppelman, analist/ontwerper van het kadaster (rene.koppelman@kadaster.nl). Bij vragen over het onderzoek kunt u terecht bij Ingeborg Leenders, Senior Marktonderzoeker van het Kadaster (ingeborg.leenders@kadaster.nl)

Alvast hartelijk dank voor uw medewerking.