Consultatieronde IMBOR 2022

02 nov 2021
De nieuwe versie van IMBOR ligt ter consultatie.
Het Informatie Model Beheer Openbare Ruimte (IMBOR) uniformeert de begrippen voor het vakgebied ‘beheer openbare ruimte’. Het IMBOR sluit aan op de Basisregistratie Grootschalige Topografie (BGT) en op het Informatiemodel Geografie (IMGeo). Het IMBOR wordt door CROW ontwikkeld en beheerd namens en in samenwerking met de sector.
 
Op de webpagina https://www.crow.nl/thema-s/management-openbare-ruimte/imbor/consultatieronde-imbor-2022 is alle informatie over de consultatieronde te vinden.
 
CROW heeft over deze versie al veel contact gehad met softwareleveranciers en andere partijen. De eerste reacties over de hermodellering volgens linked data standaarden en de aansluiting op andere standaarden waren positief. .
 
Tot 10 december kan iedereen zijn commentaar op deze versie doorgeven.