Bericht van de voorzitter van het Bronhoudersoverleg

24 jan 2022

Beste BGT-bronhouders,

Na een turbulent 2021 waarin er veel veranderde rond de organisatie van de BGT, staat ons een jaar te wachten waarbij we uit kunnen kijken naar mooie dingen. De Stichting SVB-BGT  gaat door met het vertegenwoordigen van alle Bronhouders en houdt de community springlevend.

Het project SVB2BGT gaat een hele opgefriste landelijke ICT-omgeving bij het Kadaster opleveren.  Bestuur, BO en OOB  zorgen er voor dat de Stichting haar werk blijft doen. In de regio’s wordt goed samengewerkt tussen de bronhouders, met de inzet van de aanspreekpunten en samenroepers en gesteund door het secretariaat. We weten elkaar te vinden daar waar nodig.

Het nieuwe jaar is al weer ruim drie weken oud, maar er is altijd plaats voor beste wensen. Ik wens iedereen een stralend BGT-jaar en dat we elkaar maar spoedig weer eens ‘in ’t echt’ mogen ontmoeten!

Namens het Bronhoudersoverleg SVB-BGT

Heidi v.d. Vloet.