Aanpassing Verbeter de Kaart

16 jan 2024

Bericht van het Kadaster

Aanpassing Verbeter de Kaart

Tijdens de SVB-BGT contactdagengaven bronhouders aan het jammer te vinden als melders hun mailadres niet achterlaten. Bij onduidelijkheden is er dan immers geen terugkoppeling mogelijk. Niet iedere melder wil dat echter en daarom wordt dit veld niet verplicht gesteld. Er is nu een extra tekst toegevoegd, waardoor melders dit mogelijk wel zullen doen:

Wij ontvangen graag uw e-mailadres. Wij laten u dan weten wat er met uw melding gebeurt. Bij vragen kunnen wij ook via mail contact met u opnemen. E-mail is optioneel en wordt nergens anders voor gebruikt. Zie ook ‘Wat gebeurt er met mijn e-mailadres?’ bij ‘Veelgestelde vragen’.

Ook kunnen melders nu een vinkje plaatsen om hun mailadres te laten onthouden.