Update BAG en BGT Kwaliteitsdashboard

14 sep 2023

Op 15 september vindt een update plaats van het BAG en BGT Kwaliteitsdashboard. Deze technische update is nodig vanwege verouderde componenten en maakt verdere ontwikkeling van het Kwaliteitsdashboard mogelijk. In deze update is bestaande functionaliteit zoveel mogelijk behouden. Inhoudelijk zijn er geen indicatoren aangepast. Wel zult u zien dat het Kwaliteitsdashboard qua uiterlijk iets is veranderd. Over de nieuwe versie is afstemming geweest met verschillende bronhouders en een aantal bronhouders hebben ook kunnen testen. Wij verwachten dat deze update op 15 september niet tot problemen of vragen zal leiden. Mocht u toch ergens tegen aanlopen of heeft u vragen, dan horen we het graag. U kunt uw vragen over het nieuwe BGT Kwaliteitsdashboard stellen via de contactpagina in het dashboard of rechtstreeks via bgt@kadaster.nl.

Op dit moment zijn er nog geen verdere ontwikkelingen van het BGT Kwaliteitsdashboard ingepland. Wanneer het zover is wordt u via deze nieuwsbrief en daarvoor bestemde bijeenkomsten op de hoogte gehouden.