BRAVO versie 21.2 live

27 mei 2021

Op 14 juni gaat BRAVO 21.2 live. In deze release is de onderliggende technologie van een upgrade voorzien waardoor BRAVO in technisch goede staat overgedragen kan worden naar een andere beheerorganisatie nadat SVB-BGT zijn beheertaken per 1 juli 2021 beëindigd heeft. De aangepaste en geupgrade componenten voor BRAVO zijn beschikbaar gemaakt op alle omgevingen van het SVB-BGT (Productie, Ketentest, Acceptatie).
In deze release zijn de applicatie – en databaseservers ingericht zoals weergegeven op onderstaande afbeelding:

Als gevolg van de upgrade is de look&feel van de gebruikers Interface enigszins gewijzigd. Hoewel getracht is om zo dicht mogelijk bij de vormgeving van de gebruikers Interface van voorgaande releases te blijven kon niet vermeden worden dat er op sommige punten verschillen zijn opgetreden.
Dit kan o.a. betrekking hebben op:
• Positionering, Vormgeving en kleurstelling van menu’s, velden en knoppen
• Font van de teksten
• Weergave van meldingen
• Vormgeving van icoontjes
• Weergave van hyperlinks
• Weergave van keuzelijsten
• Weergave van zoekvelden
• Indicatie of velden verplicht zijn (rood driehoekje)
De toegankelijkheid van de schermen en de navigatie binnen en tussen de schermen is echter niet veranderd. Ook zijn er zijn als gevolg van deze upgrade geen wijzigingen in de functionele werking van de applicatie doorgevoerd. BRAVO 21.2 werkt dus precies hetzelfde als de vorige release (21.1).