Wij feliciteren gemeentes uit regio Oost!

Naomi Himmelreich
17 okt 2019
twitterlinkedinmail

 

Amersfoort, 17 oktober 2019

Tijdens de contactdag van regio Noord feliciteerden we al enkele gemeentes die als één van de eersten alle mijlpalen behaalden: gemeente Assen, Meppel, Appingedam, Delfzijl, Loppersum, Het Hoge Land en gemeente Groningen.

Ook in regio Oost mochten we enkele bronhouders feestelijk feliciteren met het behalen van alle mijlpalen: gemeente Hardenberg en Ommen, Rijssen-Holten, Winterswijk, Zeewolde en Brummen. Zij ontvingen een certificaat en een “stukje gemeente” in 3D-vorm. Gefeliciteerd!

 

Gemeente Rijssen-Holten

Gemeente Zeewolde

Gemeente Hardenberg en Ommen

Gemeente Winterswijk

 

De koplopers van regio Zuid en West worden bekendgemaakt tijdens de volgende contactdagen op 31 oktober en 7 november.

Zorg dat je erbij bent!

 

 

twitterlinkedinmail