VOORAANKONDIGING Kwartaalevenement DiS Geo – 24 maart, provinciehuis Zwolle

Naomi Himmelreich
10 feb 2020
twitterlinkedinmail

Op dinsdag 24 maart vindt het eerste kwartaalevenement van DiS Geo plaats. Dit jaar komen we voor het eerst ieder kwartaal bijeen om met elkaar te bouwen aan de toekomst van de geobasisregistraties. Dit doen we met interactieve workshops en innovatieve samenwerkingen. Ontmoeten, inspireren en kennis uitwisselen staan hierbij centraal. Mensen uit de praktijk presenteren in een workshop hun actuele vragen of uitdagingen. U, als deelnemer, helpt antwoorden te vinden. Ook hoort u alles over de laatste ontwikkelingen rondom de doorontwikkeling van de geobasisregistraties. Zo wordt u bijvoorbeeld uitgenodigd om uw feedback te geven op de beoogde technische architectuur voor samenhangende geobasisregistraties. Binnenkort volgt het programma waar u zich doelgericht op kunt inschrijven.

Wij kijken er naar uit u op 24 maart te zien!

DiS Geo team

twitterlinkedinmail