Update gatencontrole: landsgrenzen ingezet

Rens Weenink
04 jun 2019
twitterlinkedinmail

In de meest recente gatencontrole hebben we de landsgrens gebruikt om de landsdekkendheid van de BGT te controleren. We gaan ervan uit dat alle relevante objecten correct (volgens eisen van de BGT) gekarteerd zijn. Indien er volledige objecten ontbreken die onderhouden of beheerd worden, dan moeten deze objecten alsnog gekarteerd worden en worden opgenomen in de BGT. Overige gaten aan de landsgrens hoeven niet opgevuld te worden.

De bronhouder van de MMS-melding dient zelf de beoordeling uit te voeren.

twitterlinkedinmail

2 reacties

  1. Seb Wakker op 14 juni 2019 om 13:49

    Gaat hier om een dekkingscontrole t.o.v. de landgrens, hoe gaat de BGT om met objecten die doorlopen in België of Duitsland, heb zelf objecten qua geometrie liggen in België ?

    • Rens Weenink op 15 juli 2019 om 09:25

      Hoi Seb, de dekkingscontrole hanteert geen bestuurlijke landsgrens. De buitengrens van de aaneengesloten BG-bedekking wordt als ‘landgrens’ gehanteerd. Objecten mogen dus gewoon doorlopen tot in het ‘buitenland’, mits ze geen gaten maken met de aangrenzende objecten in ‘Nederland’. Groet, Rens

Laat een reactie achter