Uitstel insturen Verantwoordingsrapportage ENSIA

Naomi Himmelreich
23 mrt 2020
twitterlinkedinmail

Deadline ENSIA bronhouder-zelfcontroles voor de BAG, BGT en BRO verschoven
van 1 mei naar 1 juni 2020

De ministeries van BZK, en SZW, Logius, RvIG, BKWI, VNG en NOREA hebben de impact van de huidige situatie (COVID-19) op het ENSIA-verantwoordingsproces besproken en daaruit is het onderstaande voortgekomen.

Verschuiven deadline naar 1 juni 2020
Uitgaande van de huidige maatregelen die duren tot 6 april 2020 en onder voorbehoud van nieuwe overheidsmaatregelen, is de deadline voor het indienen van de bestuurlijke verantwoordingsrapportages voor de ENSIA verantwoording uitgesteld naar 1 juni 2020. Dat betekent dat u tot en met 31 mei de gelegenheid heeft om de BAG-, BGT- en BRO-rapportages via de ENSIA-tool te uploaden. Formele communicatie richting alle bronhouder-besturen volgt.

Informatie
Meer informatie kunt u vinden op deze website van BZK.

De officiële berichtgeving over deze mededeling vind je hier.

Vragen

Hebt u n.a.v. dit Servicebericht vragen stuur dan een mail naar KMBAG@Kadaster.nl.
Of kijk op www.Kadaster.nl/BAG

twitterlinkedinmail