Objecten met waarde ‘transitie’ omzetten

Naomi Himmelreich
31 jul 2020
twitterlinkedinmail

Sinds 1 januari 2020 was het al niet meer mogelijk de waarde transitie als nieuw attribuut bij een eigen BGT-object op te nemen. Hiermee was er wel de mogelijkheid om bestaande waarden transitie die nog niet opgelost waren, bij objecten van jezelf of een collega-bronhouder op te nemen.

Oproep: prioriteit aan omzetten waarde ‘transitie’

Inmiddels hebben bronhouders voldoende tijd gehad om de waarde transitie om te zetten. Mocht dat niet gebeurd zijn, dan moet dat nu met prioriteit gebeuren.

Per 1 juli wordt namelijk in Bravo elke levering waarin nog een waarde transitie voorkomt afgekeurd. Dat geldt voor leveringen met bestaande en nieuwe waarden transitie, bij objecten van jezelf en ook van andere bronhouders. Hiermee worden de waarden transitie die eventueel in de levering zitten gesignaleerd en dienen die opgelost te worden voor herlevering.

twitterlinkedinmail