Bravo Portaal Update

Naomi Himmelreich
23 mrt 2021
twitterlinkedinmail

 

Zoals gemeld in de laatste nieuwsbrief is het project Bravo Portaal Upgrade (BPU) van start gegaan. De bedoeling is om Bravo een flinke upgrade onder de motorkap te geven. Dit om de levenscyclus van Bravo te verlengen in afwachting van de overname van enkele functies in de Landelijke Voorziening zodat BRAVO kan worden uitgefaseerd. Het project hiervoor is inmiddels ook van start gegaan.

Afgelopen maand is het SVB-BGT gestart met de inrichting van de nieuwe applicatie en database servers en een zgn. OTAP-straat (Ontwikkel/Test/Acceptatie en Productie). Daarnaast begonnen we met de eerste van een hele reeks testronden. De functionaliteit van BRAVO blijft gelijk maar de schermen zien er anders uit. Elk scherm in Bravo moet getest worden en dit vanuit diverse gebruikersrollen. Dit heeft SVB-BGT eerst in een voor de buitenwereld afgesloten testomgeving gedaan als pilot voor het feitelijk testtraject in de nieuwe OTAP-straat. In een aantal test- en reworkrondes wordt naar het eindresultaat: een geupgrade BRAVO-omgeving, gewerkt.

Mijlpalen Planning  

Oplevering acceptatieomgeving in Private Cloud, werkend met een APEX 20 template 29 maart 2021
Oplevering ketentestomgeving in Private Cloud, werkend met een APEX 20 template 26 april 2021
Oplevering productieomgeving in Private Cloud, werkend met een APEX 20 template 10 mei 2021
Uiterlijk project deadline 28 mei 2021

 

In april komt SVB-BGT met meer informatie voor de gebruiker over het live gaan met de Bravo Portaal Update.

twitterlinkedinmail