BGT-contactdagen verplaatst: 1 december 2020

Naomi Himmelreich
10 nov 2020
twitterlinkedinmail
De contactdagen van 27 oktober en 3 november werden helaas geannuleerd. Goed nieuws! We hebben een nieuwe datum gevonden, waarin we alles volledig corona-proof kunnen laten doorgaan: 1 december 2020! In verband met de nieuwe COVID-19 maatregelen gaan we van vier naar twee sessies:
  • Regio Noord & West op 1 december van 10:30-12:00 uur
  • Regio Oost & Zuid op 1 december van 13:30-15:00 uur
De contactdag vindt online plaats en wordt samen met Sense Events en IFS georganiseerd. Het belooft een informatieve, interactieve en professionele online contactdag te worden, zoals je dat van ons gewend bent.

De inschrijvingen verlopen via Event Forms. Heb je vragen over je inschrijving of wil je je uiteindelijk toch afmelden? Laat het weten via dit e-mailadres. Vermeld je naam, organisatie en de regiosessie waar je aan deelneemt.

Schrijf je nu in voor de sessie in jouw regio!

 

twitterlinkedinmail