BGT-Contactdagen 2020 geannuleerd

Naomi Himmelreich
15 okt 2020
twitterlinkedinmail

 

Op 27 oktober en 3 november aanstaande stonden de BGT-contactdagen op de planning.

Helaas moeten wij de BGT-contactdagen, in verband met de aangescherpte maatregelen, verplaatsen naar een ander moment.
Hoewel het evenement online plaatsvindt, zouden wij gebruik maken van een live locatie waar we opnames gingen maken, met crew, gasten, etc. Met andere woorden: een evenement, en die zijn voorlopig verboden.
Wij betreuren het zeer dat de BGT-contactdagen op het nippertje niet door kunnen gaan. Maar we begrijpen ook dat deze maatregelen nodig zijn om het coronavirus te bestrijden.

De data van de nieuwe BGT-contactdagen zijn nog niet bekend, deze hangen af van de ontwikkelingen van de maatregelen rondom Covid-19. Hierover blijven we in nauw contact met jullie. We hopen ze in ieder geval nog door te laten gaan in 2020.

Houd jullie haaks, blijf gezond, en hopelijk tot snel!

twitterlinkedinmail