Belangrijk: Nieuwe maatregelen rondom coronavirus

Naomi Himmelreich
16 mrt 2020
twitterlinkedinmail

Beste allen,

 

Ook het SVB-BGT is al het nieuws rondom corona niet ontgaan. Naar aanleiding van de nieuwe corona-maatregelen van het RIVM, hebben wij een aantal mededelingen.

 • Alle geplande overleggen van SVB-BGT vinden tot en met Pasen (13 april 2020) niet meer fysiek plaats. Daarentegen wordt per overleg door regisseurs gekeken welke van de volgende maatregelen wordt getroffen:
  • Het overleg wordt uitgesteld tot na Pasen;
  • Het overleg wordt telefonisch gedaan;
  • Stukken worden toegestuurd en er wordt om schriftelijke input gevraagd

 

 • Alle geplande evenementen met méér dan 100 man worden geannuleerd. Voor deze evenementen wordt uiteraard zo spoedig mogelijk gekeken naar een nieuwe datum. Het gaat hierbij om de volgende evenementen:
  • 24 maart: Kwartaalevenement DiS Geo (hierover volgt snel meer informatie)
  • 31 maart: Werkplaats AI en Locatiedata

 

 • Het BRAVO en MMS systeem blijven voor alle bronhouders gewoon beschikbaar en worden op de gebruikelijke manier gemonitord.

 

 • Daarnaast wordt ook doorgewerkt aan de machtigingenmodule. Overleg daarover met kerngroep en klankbordgroep kan namelijk zoveel mogelijk digitaal plaats vinden.

 

We hopen op jullie begrip. Houd de website van het RIVM in de gaten voor het meest recente nieuws en updates over de klachten van het coronavirus. Mocht onze dienstverlening nog verder veranderen door nieuwe ontwikkelingen, dan zullen we die kenbaar maken via mail/nieuwsbrief en website.

Voor verdere vragen kunnen jullie terecht bij je regisseur.
Hartelijke groet namens iedereen bij het SVB-BGT

twitterlinkedinmail