BAG – BGT analyse in CBS kwaliteitsmeting – Peildatum 1 december 2019

Naomi Himmelreich
21 okt 2019
twitterlinkedinmail

Al een aantal jaren voert het CBS kwaliteitsmetingen uit, waarmee de kwaliteit van het Stelsel van Basisregistraties in onderlinge samenhang inzichtelijk wordt. Via de link vindt u de rapportage van de laatste meting (2017). Dit jaar voert CBS deze kwaliteitsmeting wederom uit, waarbij ze voor het eerst ook de samenhang tussen de BAG en de BGT meenemen.

CBS houdt in de analyse rekening met het volgende:

– Panden die voorkomen in de BAG, maar niet in de BGT

– Panden die voorkomen in de BGT, maar niet in de BAG.

Als input hiervoor worden de BAG-BGT vergelijkingen in het BGT Kwaliteitsdashboard gebruikt, met als peildatum 01-12-2019. Deze peildatum is twee maanden later dan voorgaande metingen. Aangezien bijhouding van panden middels luchtfoto’s gebeurt, krijgen bronhouders de gelegenheid een bijhoudingsronde te doen op basis van de foto’s van 2019.

Let op: CBS publiceert de verschillen die op 01-12-2019 zijn geconstateerd in deze rapportages. Houd hier rekening mee bij het plannen van uw bijhouding.

twitterlinkedinmail