Aankondiging Contactdagen 2019

Rens Weenink
24 jul 2019
twitterlinkedinmail

Dit jaar zijn we opnieuw te gast in de provinciehuizen voor de jaarlijkse Contactdagen rondom de BGT. De BGT bestaat dankzij een intensieve samenwerking tussen bronhouders en bedrijfsleven. Daarom zijn bronhouders, bedrijven en andere belangstellenden van harte welkom om elkaar te ontmoeten, kennis te delen en actualiteiten uit te wisselen tijdens deze vier dagen

.

De SVB-BGT Contactdagen 2019 vinden plaats op:

  • 3 oktober (Groningen)
  • 10 oktober (Zwolle)
  • 31 oktober (Den Bosch)
  • 7 november (Utrecht)

Het (voorlopige) programma hebben we gepubliceerd en kunt u hier vinden. Het inschrijfformulier voor mogelijke standhouders voor de BGT Contactdagen staat ook online.

We kijken er naar uit om samen met u verder te denken over de toekomst van de BGT!

twitterlinkedinmail